- Hoşgeldiniz

Belediye İnsan kaynakları müdürleri Seka Park’ta buluştu

Belediye İnsan kaynakları müdürleri Seka Park’ta buluştu sitemize 23 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 720 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Belediye İnsan kaynakları müdürleri Seka Park’ta buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ve Kocaeli’deki 12 ilçenin İnsan Kaynakları müdürlerinin katıldığı Haziran ayı istişare toplantısında insan kaynakları planlamaları konuşuldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ninde katıldığı toplantıda ilk 5 yıl ve ikinci 5 yıl için yapılacak olan İnsan Kaynakları planlamaları ile ilgili sunum yapıldı.

YENİ MEVZUATLAR HAKKINDA

Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı koordinatörlüğünde yapılan toplantı Seka Park Otel’de gerçekleşti. Toplantıda yeni çıkan kanun ve uygulamalar ve karşılaşılan sorunlar ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu. Toplantıda Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğtim Dairesi Başkanı Osman Ayvazoğlu, yeni belediye ve personel mevzuatlarıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

İNSAN KAYNAKLARI PLANLAMALARI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı yetkililerinin de katıldığı Haziran Ayı istişare toplantısında insan kaynakları planlamaları ile ilgili konular da irdelendi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Şube Müdürü Bayram Bayram tarafından Belediyelerdeki ilk 5 ve ikinci 5 yıl için yapılacak olan İnsan Kaynakları planlaması ile ilgili sunum eşliğinde bilgi verdi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz