- Hoşgeldiniz

BEKİRDERE’DEKİ METRUK BİNA İZMİT BELEDİYESİ TARAFINDAN YIKILDI

BEKİRDERE’DEKİ METRUK BİNA İZMİT BELEDİYESİ TARAFINDAN YIKILDI sitemize 22 Haziran 2021 tarihinde eklenmiş ve 20 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
BEKİRDERE’DEKİ METRUK BİNA İZMİT BELEDİYESİ TARAFINDAN YIKILDI

İzmit Belediyesi, kent genelinde metruk ve hasarlı binalarla ilgili çalışmalarına devam ederken son olarak Bekirdere Mahallesi tehlike arz eden metruk bir binanın yıkımını gerçekleştirdi

Kent genelinde kullanılmayan, görüntü kirliliğine sebep olan ve çevrede yaşayan vatandaşlar için tehlike oluşturan metruk binalar İzmit Belediyesi tarafından yıkılmaya devam ediliyor. İzmit Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü gözetiminde, ilçe genelinde güvenliği tehdit eden ve tehlike arz eden metruk binaların yıkımı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kontrollü bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Kontrollü Bir Şekilde Yıkıldı

İzmit Belediyesi ekipleri son olarak Bekirdere Mahallesi Başaran Caddesi No:15 adresinde bulunan metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi. Kullanılmayan ve görüntü kirliliğine sebep olan metruk bina Yapı Kontrol Müdürlüğü teknik ekipleri gözetiminde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kontrollü bir şekilde yıkıldı.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,