- Hoşgeldiniz

Başkan’dan Özel Cihan Hastanesi’ne ziyaret

Başkan’dan Özel Cihan Hastanesi’ne ziyaret sitemize 22 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.239 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan’dan Özel Cihan Hastanesi’ne ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit’te açılış yapmaya hazırlanan Özel Cihan Hastanesi’ne konuk oldu. Başkan Karaosmanoğlu’nu misafir eden Özel Cihan Hastanesi yönetimi, bir hizmet hastanesi olmayı amaçladıklarını dile getirdi.

YAKINDA HİZMETE GİRECEK

Başkan Karaosmanoğlu, İzmit Bekirpaşa Yenişehir Mahallesi’nde kurulan Özel Cihan Hastanesi’ni ziyaret etti. Yakın bir zamanda açılış yapmaya hazırlanan hastaneye konuk olan Başkan Karaosmanoğlu’nu Özel Cihan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Metin Öztürk, genel koordinatör Dr. Mehmet Topalan, yönetim kurulu üyeleri Dr. Halil İbrahim Kahraman, Dr. Ali Hürmeydan, Prof. Dr. Sefa Müezzinoğlu ile Dr. Abdulkadir Erbağcı ve Sami Aydın karşıladı.

 

ÖZEL CİHAN HASTANESİ

Özel Cihan Hastanesi’ni Kocaeli ve İzmit halkına hizmet etmek amacıyla kurduklarını ifade eden hastane yöneticisi doktorlar da, ‘’Amacımız Kocaeli ve İzmit için bir hizmet hastanesi olabilmek. Sağlık Bakanlığı, özel hastaneleri çok ciddi şekilde denetliyor. Sağlık alanında son yıllarda çok güzel gelişmeler yaşandı’’ bilgisini verdi.

BAŞKAN TEBRİK ETTİ

Hastane birimlerini dolaşan ve yöneticilerden detaylı bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu, Türkiye ve Kocaeli’nde son yıllarda sağlık alanında yaşanan önemli gelişmelere değindi. Sağlıkta yaşanan bu gelişmelerin sonucu olarak son derece kaliteli özel hastanelerin hizmet vermeye başladığına dikkat çeken Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli ve İzmit halkına hizmet etmek amacıyla bir araya gelen ve Özel Cihan Hastanesi’ni kuran doktorları tebrik ediyorum. Halkımızın sağlığı için bilgi, birikim ve tecrübelerinizi bir araya getirmeniz kent açısından çok önemli’’ şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz