- Hoşgeldiniz

Başkan, Korkmaz Çelik Fabrikası’nı ziyaret etti

Başkan, Korkmaz Çelik Fabrikası’nı ziyaret etti sitemize 27 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.009 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan, Korkmaz Çelik Fabrikası’nı ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra’da bulunan Korkmaz Çelik Fabrikası’nı ziyaret etti. Fabrikanın ağaçlarla kaplı bahçesindeki kamelyada ağırlanan Başkan Karaosmanoğlu, işçilerle yemekhanede aynı sofrayı paylaştı.

KORKMAZ ÇELİK FABRİKASI

Kandıra’da bulunan Korkmaz Çelik Fabrikası’nı ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu, yönetim kurulu başkanı Hakkı Korkmaz, idari işler müdürü Gökalp Çobanoğlu, fabrika müdürü Ahmet Korkmaz ve teknik hizmetler müdürü Oral Canıgeniş tarafından misafir edildi. Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan ile Başkan Danışmanı Gültekin Görüm’ün eşlik ettiği Başkan Karaosmanoğlu, fabrika yönetimi tarafından kamelyada misafir edildi.

FABRİKA BAHÇESİNDE SOHBET

Fabrikaya yönelik detaylı bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu’na 1972’de kurulan Korkmaz Çelik’in halen üretiminin yüzde 40’ının ihracata verildiği, 210 personeli bulunan fabrikanın Çin’e kadar mal ihraç ettiği bilgisi verildi. Emek gücüne dayalı bir sektörde faaliyet gösterdiklerine değinen fabrika yönetimi, 27 dönümlük arazi içinde kurulu Korkmaz Çelik’in bahçesine çok sayıda ağaç diktiklerini, yeşile ayrı bir önem verdiklerini ifade etti.

BİZİM İÇİN EN GÜZEL SOFRA

Fabrika sahasında inceleme yapan Başkan Karaosmanoğlu, daha sonra işçi yemekhanesine geçti, Burada fabrika yöneticileriyle sıraya giren Başkan Karaosmanoğlu, Korkmaz Çelik’in işçileriyle aynı masayı paylaştı. Yemeğin ardından işçilere seslenen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Korkmaz ailesine böyle güzel bir tesisi Kandıra’ya kazandırdıkları için teşekkür ediyorum. Bizim için en güzel yemek, sizlerle aynı sofrada yediğimiz yemektir. Kandıra için gece gündüz çalıştık, çalışıyoruz. Biz de sizin gibi en iyi üretimi yapmak için çaba sarf ediyoruz’’ şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz