- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu İzmit Esnafını Ziyaret Etti

Başkan Karaosmanoğlu İzmit Esnafını Ziyaret Etti sitemize 15 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 521 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Karaosmanoğlu İzmit Esnafını Ziyaret Etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Üçyol mevkiindeki esnafı ziyaret etti, alışverişe çıkan vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Karaosmanoğlu, İzmit’e, İzmit esnafına ve İzmit halkına aşkla hizmet ettiklerini söyledi.

BİR GÜNÜNÜ İZMİT’E AYIRDI

Başkan Karaosmanoğlu, İzmit’te yapılan çalışmaları yerinde görmek, ilçe esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelmek amacıyla bir gününü İzmit’teki ziyaretlere ayırdı. AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ın eşlik ettiği Başkan Karaosmanoğlu, sabah saatlerinde Kadıköy esnafıyla kahvaltı ettikten sonra Üçyol esnafını da tek tek dolaştı.

AŞKLA HİZMET EDİYORUZ

Esnafa hayırlı işler dileyen, alışverişe gelen vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’İzmit’i ve İzmit halkını çok seviyoruz. Bu sevgimizi de hizmet ederek gösteriyoruz. İzmit’in dertleriyle dertleniyoruz. İzmit’e ve İzmit halkına aşkla, sevdayla hizmet ediyoruz’’ dedi.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz