- Hoşgeldiniz

BAŞKAN HÜRRİYET, YALOVALI BAŞKANLARI AĞIRLADI

BAŞKAN HÜRRİYET, YALOVALI BAŞKANLARI AĞIRLADI sitemize 16 Haziran 2021 tarihinde eklenmiş ve 23 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
BAŞKAN HÜRRİYET, YALOVALI BAŞKANLARI AĞIRLADI

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Yalova Belediyesi’nin eski dönemdeki zimmet olayını ortaya çıkaran ve açığa alınan CHP’li Belediye Başkanı Vefa Salman ve beraberindekileri ağırladı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Yalova Belediyesi’nin kendinden önceki dönemdeki zimmet olayını belgeleriyle açığa çıkaran ve bu nedenle merkezi iktidar tarafından ‘zimmetle’ suçlanarak açığa alınan CHP’li Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ağırladı.

Nezaket Ziyaretleri

Halen görevine iade edilmeyen belediye başkanı Vefa Salman’a ziyaretinde eşi Elif Salman, Çınarcık eski Belediye Başkanı Avni Kurt ve Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi Başkanı olan eşi Elif Kurt ile CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı da eşlik etti.

Hediye Kooperatiften

Belediyenin faaliyetleri ve kadınla ilgili çalışmaların sohbet konusu olduğu samimi ziyarette Çınarcık Hanımelleri Kooperatifi Başkanı Elif Kurt, kooperatiflerinde kadınların kendi elleriyle hazırladığı ürünleri başkan Hürriyet’e hediye etti.

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,