- Hoşgeldiniz

Başkan Filinta’nın galasına katıldı

Başkan Filinta’nın galasına katıldı sitemize 25 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 328 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Çekimleri TRT için Sekapark alanındaki Seka Film Platosu‘nda gerçekleştirilen ‘’Filinta’’ dizisi dün akşam yayınlanmaya başladı. Dizinin gala programına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da katıldı. Başkan Karaosmanoğlu projenin oluşmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

SİNEMA KALİTESİNDE DİZİ

Seka Film Platosu’nda TRT için çekimleri gerçekleştirilen ‘’Filinta’’ dizisinin sinema kalitesinde yapıldığını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu “Osmanlı Polisiyesi Filinta, kendi tarihimize farklı bir bakış açısıyla görebileceğimiz bir çalışma olmuş. Yapım ekibinin ve oyuncuların performansı gerçekten etkileyici. Onlarla gurur duydum” dedi.

BAŞKAN OYUNCULARLA SOHBET ETTİ

Dizinin başrol oyuncusu olarak Filinta Mustafa karakterini canlandıran Onur Tuna, ekipteki oyuncular ve set çalışanlarıyla sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu “Dizi çekimindeki çalışanların emeklerini takdirle karşılıyorum. Bu tür yapımlar olağanüstü yeteneklerin performansıyla ortaya çıkabilir” şeklinde konuştu. Filinta dizisi 19. yüzyılın ikinci yarısında geçiyor. Bir Osmanlı polisiyesi olan dizi, TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin çekimleri 300 bin metrekarelik kapalı alanıyla Avrupa’nın en büyük film platosu olan Seka Film Platosu’nda gerçekleştiriliyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :