- Hoşgeldiniz

Başkan, Büyükşehir köylünün hizmetindedir

Başkan, Büyükşehir köylünün hizmetindedir sitemize 07 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 564 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan, Büyükşehir köylünün hizmetindedir

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Tarım Gıda Hayvancılık Yapan Çiftçilere Yardım Derneği Başkanı Faruk Tezer ile yönetiminde yer alan çiftçileri kabul etti. Arazi toplulaştırmanın önemine değinen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Büyükşehir olarak çiftçimizin, köylümüzün, üreticimizin her zaman hizmetindeyiz’’ dedi.

BAŞKAN’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Tarım Gıda Hayvancılık Yapan Çiftçilere Yardım Derneği Başkanı Faruk Tezer ile yönetiminde yer alan çiftçiler, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Tezer ile yönetim kurulu üyeleri, derneğin amacının çiftçilerin kamu kurum ve kuruluşlarla arasında köprü vazifesi görmek, projelere destek vermek, sorunlara çare bulmak olduğunu söyledi. Tezer ile yönetiminde yer alan çiftçiler, Büyükşehir’in tarım alanında üreticilere verdiği katkı nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

VETERİNER VE ZİRAAT MÜHENDİSLERİ

Büyükşehir’in ücretsiz ziraat mühendisleri ve veterinerlerin yanı sıra toprak analizleri, damla sulama ve su arklarının yenilenmesiyle ziraatçının, üreticinin, çiftçinin her zaman yanında olduğunu hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli’nde tarım ve hayvancılığın gelişmesi için elimizi taşın altına koyduk, ne gerekiyorsa yapıyoruz. Tarım ve hayvancılığın modern yöntemlerle yapılması için üreticimize destek oluyoruz. Her zaman çiftçimizin, köylümüzün, üreticimizin hizmetindeyiz. Kandıra GİOSB’un hayata geçmesiyle bölgemiz tarım ve hayvancılıkta büyük önem kazanacak’’ ifadesini kullandı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz