- Hoşgeldiniz

Başbakan’dan Kocaeli’yi Örnek Gösterdi

Başbakan’dan Kocaeli’yi Örnek Gösterdi sitemize 04 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 426 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başbakan’dan Kocaeli’yi Örnek Gösterdi

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Marmara Bölgesi’nin milletvekilleri, belediye başkanları, il başkanları ve teşkilat yöneticileriyle bir araya geldi. Toplantının kamuoyu yoklamaları ve performans değerlendirmesi bölümünde Kocaeli’ni örnek gösteren Başbakan Erdoğan, ‘’Allah nazardan saklasın’’ dedi.

KOCAELİ’Nİ ÖRNEK GÖSTERDİ

Ankara’daki AK Parti Genel Merkezi’nde Marmara Bölgesi’nin milletvekilleri, belediye başkanları, il başkanları, il kadın kolları başkanları ve gençlik kolları başkanlarının katılımıyla yapılan toplantı Başbakan Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşti. Başbakan Erdoğan, toplantıda çözüm sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 3,5 saat süren toplantıda genel merkez tarafından yaptırılan kamuoyu yoklaması ve performans değerlendirmelerini de masaya yatıran Başbakan Erdoğan, katılımcılara Kocaeli’ni örnek gösterdi.

Kahvaltılı toplantıya Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Beşir Atalay, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün de katıldı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz