- Hoşgeldiniz

BAŞARAN CAMİİ CEMAATİ AÇIK HAVADA İBADET EDEBİLECEK

BAŞARAN CAMİİ CEMAATİ AÇIK HAVADA İBADET EDEBİLECEK sitemize 20 Nisan 2021 tarihinde eklenmiş ve 21 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
BAŞARAN CAMİİ CEMAATİ AÇIK HAVADA İBADET EDEBİLECEK

İzmit Belediyesi, Bekirdere Başaran Camii’ne sundurma taktı. Koronavirüs günlerinde cemaat sundurma sayesinde güneş ve yağmurdan korunarak ibadetini açık alanda kılabilecek

İzmit Belediyesi koronavirüs salgınının yeniden artış göstermesiyle birlikte halkın sosyal mesafede ve oksijenli ortamda ibadetlerini yapabilmesi için Bekirdere Mahallesi’nde bulunan Başaran Camii’ne sundurma inşa etti. Şehrin dört bir yanında yaptığı çalışmalarla vatandaşın yaşamını kolaylaştıran Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin özverili çalışmalarıyla kısa bir sürede yapılan sundurma sayesinde namaz kılacak vatandaşlar yağmurdan ve güneşten korunmaya başladı.

Vatandaş Teşekkür Etti

Yaz-kış dışarıda kılınan cuma namazları ve cenaze namazlarında vatandaşların hava şartlarından etkilenmemesi için bin 300 kilogram malzeme kullanılarak, 90 metrekarelik sundurma inşa edildi. Kısa sürede tamamlanan sundurma mahallelinin hizmetine sunuldu. İzmit Belediyesinin yaptığı sundurma hizmeti için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür eden vatandaş, yapılan sundurma ile cami avlusunda daha rahat bir şekilde namazlarını kılabilecek.

Haberin videosunu izlemek için lütfen linki tıklayınız:

https://www.youtube.com/watch?v=JmCe9ZElJac

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,