- Hoşgeldiniz

Bakan Ergün, Bilim Merkezi inşaatında incelemelerde Bulundu

Bakan Ergün, Bilim Merkezi inşaatında incelemelerde Bulundu sitemize 14 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 520 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Bakan Ergün, Bilim Merkezi inşaatında incelemelerde Bulundu

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Seka alanındaki Bilim Merkezi ve Kağıt Müzesi inşaatında incelemelerde bulundu. İnşaat alanını dolaşan Bakan Ergün ile Başkan Karaosmanoğlu, yetkililerden detaylı bilgi aldı.

PROJEDE DETAYLI İNCELEME

Eski Seka Kağıt Fabrikası’nın bulunduğu alanda yapımı devam eden Bilim Merkezi ve Kağıt Müzesi inşaatında incelemelerde bulunan Bakan Ergün ile Başkan Karaosmanoğlu’na Genel Koordinatör Adnan Bilgiç, Genel Sekreter Yardımcıları Tahir Büyükakın ve Ercan Yazıcı ile Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Altay eşlik etti. Bakan Ergün ile Başkan Karaosmanoğlu, inşaat alanında yaptıkları detaylı incelemelerin ardından, yetkililerden proje üzerinde brifing aldı.

BİLİM YAŞAYARAK ÖĞRENİLECEK

İnşaat alanında incelemelerde bulunan Bakan Ergün ile Başkan Karaosmanoğlu’na Bilim Merkezi ve Kağıt Müzesi’nin bir bilim üssü olmasının yanı sıra çocukların eğitim ve gelişimini destekleyen bir merkez haline geleceği ifade edildi. Yapılan açıklamaları dikkatle dinleyen ve inşaat alanında yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Bakan Ergün, bilimin yaşayarak öğrenilmesinin önemine değindi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz