- Hoşgeldiniz

Araştırmacı-yazar Yavuz Bahadıroğlu:Hedef belirleyin, asla pes etmeyin

Araştırmacı-yazar Yavuz Bahadıroğlu:Hedef belirleyin, asla pes etmeyin sitemize 25 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 528 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Araştırmacı-yazar Yavuz Bahadıroğlu:Hedef belirleyin, asla pes etmeyin

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi stajyerlerinde yönelik “Gençlik problemleri ve çözüm yolları seminerinde” konuşan araştırmacı-yazar Yavuz Bahadıroğlu başarılı insanların özelliklerinden bahsetti. Bahadıroğlu, gençlere bir hedef belirlemelerini ve bu doğrultuda karşılaştıkları hiçbir engele pes etmeden yürümeleri öğüdünü verdi.

TARİHTEN ÖRNEKLER

Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde yapılan seminerde Büyükşehir Belediyesi stajyerlerine öğütler veren araştırmacı-yazar Yavuz Bahadıroğlu konuşmalarını tarihimizden verdiği anekdotlardan aktardı. Seminerde kendine has üslubuyla oldukça ilgi ile dinlenen Bahadıroğlu, gençlere hedeflerini belirlemiş ve pes etmeyen bir yapıya kavuşmalarını istedi.

 

BİN MAZARET BİR BAŞARI YAPMAZ

Yavuz Bahadıroğlu, bilgisayar ve televizyon başında geçirilen zamanın yarısı kadar kendini geliştirmeye vermenin onları hayatta daha başarılı insan yapmayı sağlayacağının altını çizdi. Bin mazeret bulmanın bir başarı bile etmeyeceğini kaydeden Bahadıroğlu, hedefi olmayan bir insanı hiçbir yol hedefe götürmez diyerek öğrencilere dikkatli olmalarında öğütler verdi.

TARİH YAZABİLİRSİNİZ

Öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Yavuz Bahadıroğlu doğru taraftan durmanın ve bu tarafta ellerlinde geleni yapmanın önemine değindi. Vahadıroğlu, “Eğer bunu başarırsanız bir gün tarih bile yazabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz