- Hoşgeldiniz

Anneler, bu akşam parka gelerek çocuklarına destek çıktılar

Anneler, bu akşam parka gelerek çocuklarına destek çıktılar sitemize 13 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 347 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Anneler, bu akşam parka gelerek çocuklarına destek çıktılar

Başbakan Erdoğan’ın parkın boşaltılması yönünde yaptığı açıklama ve referanduma gidilebileceği sinyalleri sonrası Taksim Dayanışması bir açıklama yaparak, hiçbir yere gitmediklerini ifade etti.

Başbakan Erdoğan, eylemler konusunda görüşmelerini bu akşam da sürdürüyor ve bu görüşmede ilk defa Taksim Dayanışması’ndan da temsilciler yer alıyor. Müdahale yapılacağı yönündeki ifadeler nedeniyle Taksim Meydanı’nda meraklı bekleyiş ise sürüyor.

Anneler Taksim’de

İstanbul Valisi Hüzeyin Avni Mutlu’nun geçtiğimiz günlerde yaptığı “Anneler, babalar çocuklarınızı gelin alın” açıklamasının ardından bu gece Gezi Parkı’nda ilginç bir gelişme yaşandı.

18 gündür Gezi Parkı’nı korumak için eylemde bulunan gençlerin anneleri bu akşam parka gelerek çocuklarına destek çıktılar. Gezi Parkı’nın etrafında el ele tutuşarak çember yapan yüzlerce anne, çocuklarını korumak için burada olduklarını söylediler.

gezi-anne

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz