- Hoşgeldiniz

Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi veriliyor

Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi veriliyor sitemize 24 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 504 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi veriliyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiğinin sorunsuz bir şekilde devam etmesi için çalışmalarını sürdürürken trafik eğitimlerini de ihmal etmiyor. Bu kapsamda okullara yönelik trafik eğitimleri veren Büyükşehir Anaokullarındaki çocuklara yönelik özel eğitimler veriyor. Minikler güvenli oyun alanının seçilmesinden bisiklet üstündeki hareketlere kadar trafik eğitimi veriliyor

PÜF NOKTALAR

Büyükşehir Trafik Zabıta Şube Müdürlüğü tarafından verilen trafik eğitimleri Özel Uğur Böceği Anaokulu’nda devam etti. Eğitimde miniklerin trafikte sorun yaşamaması için dikkat etmesi gereken püf noktalar sinevizyon eşliğinde sunuldu. Anaokulu yönetimi ve öğrenci velilerinin de memnun kaldığı eğitimde anaokulu öğrenciler konuları dikkatle dinledi.

MİNİKLERE ÖZEL TRAFİK EĞİTİMİ

Verilen eğitimde trafikle ilgili bilgiler miniklere göre uygulanması gerekenler sunuldu. Trafik nedir, trafikte dikkat edilmesi gereken kuralların dışında, güvenli oyun alanlarının seçilmesi, bisiklet üstünde yapılması gerekenler, okula gidip gelirken uygulanacak kurallar gibi bilgiler miniklere anlatıldı. Minikler de merak ettiği konuları sorarak bilgi sahibi oldu.

VELİ VE YÖNETİCİLER MEMNUN

Anaokulu öğrenci velileri ve idarecileri Büyükşehir Belediyesi’ne verdikleri eğitimden dolayı teşekkür ederek özellikle kendi başına trafiğe çıkmasında sakıncalı olan çocuklara verilen bilgilerin çok önemli olduğunu dile getirdi.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz