- Hoşgeldiniz

Akmeşe-Adapazarı yolu yakında yenilenecek

Akmeşe-Adapazarı yolu yakında yenilenecek sitemize 03 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 544 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Akmeşe-Adapazarı yolu yakında yenilenecek

Köy yollarındaki ulaşıma önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, alternatif güzergahları bakımlı hale getiriyor. İzmit Akmeşe’den başlayıp Sakarya sınırına kadar uzanan yola soğuk asfalt atılacak. Güzergâhtaki bozuk olan zemin temizlenerek stabilizeye hazır hale getirilecek.

İZMİT KÖYLERİNİ ADAPAZARINA BAĞLIYOR

4 bin 500 metre uzunluğundaki yolun genişliği yapılacak stabilize çalışmasıyla 7 metreye çıkarılacak. Zeytinburnu, Sultaniye, Mecidiye ve Akmeşe gibi köylerin Adapazarı’na ulaşımda sıkça kullandığı yol yenilenerek hizmete sunulacak.

DÖRT FİRMA TEKLİF VERDİ

Büyükşehir Belediyesi yolun yenilenmesi için ihale gerekleştirdi. İhaleye dört firma teklif sundu. En düşük teklif 1 milyon 66 bin TL ile Güneş Asfat Ticaret’ten gelirken, en yüksek teklifi 1 milyon 192 bin TL ile Akova Altyapı İnşaat verdi. Teklifler komisyon tarafından değerlendirildikten sonra belirlenecek yüklenici firmaya yer teslimi yapılarak çalışma başlatılacak.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz