- Hoşgeldiniz

Akdeniz Oyunlarında Kocaeli’li 13 milli sporcu altın madalya peşinde

Akdeniz Oyunlarında Kocaeli’li 13 milli sporcu altın madalya peşinde sitemize 20 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 682 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Akdeniz Oyunlarında Kocaeli’li 13 milli sporcu altın madalya peşinde

Mersin’de 20-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Akdeniz Oyunlarında Kağıtspor’lu 13 milli sporcu altın madalya peşinde. Branşlarında başarılı olarak milli takım kadrsuna seçilen milli sporcular ülkemizi Akdeniz oyunlarında temsil edecek. Judo’da 7, Boks’ta 2, Karate’de 2, Halter’de 2 olmak üzere 13 sporcuyla arenada yarışacak olan milli sporcularda tek hedef madalya üzerine kuruldu.

akdeniz-oyunlari

4 BRANŞTA, 13 İSİM MİLLİ TAKIMDA

Judo’da Hasan Vanlıoğlu, Burak Serbest, Ahmet Sarı, Murat Doğan, Sümeyya Akkuş, Ayşe Saadet Arca, Bahar Büker, Boks’ta Fatih Keleş, Mehmet Topçakam, Karate’de Bahar Erşeker ve Tuba Yenen, Halter’de Aylin Daşdelen ile Sibel Şimşek mili forma altında ülkemizi temsil edecek.

21 HAZİRAN İLK MÜSABAKALAR

21 -26 Haziran tarihleri arasında Boks, 28-29 Haziran tarihleri arasında Karate, 21-26 Haziran tarihleri arasında Halter, 21-23 Haziran tarihleri arasında ise Judo müsabakalarında Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu milliler müsabakalarda boy gösterecek. Müsabakalar TRTSPOR ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

KAĞITSPOR, AKDENİZ OYUNLARI SPORCU KADROSU

SPORCU İSMİ – BRANŞ

 1. FATİH KELEŞ – BOKS
 2. MEHMET TOPÇAKAM – BOKS
 3. AYLİN DAŞDELEN – HALTER
 4. SİBEL ŞİMŞEK – HALTER
 5. HASAN VANLIOĞLU – JUDO
 6. BURAK SERBEST – JUDO
 7. AHMET SARI – JUDO
 8. MURAT DOĞAN – JUDO
 9. SÜMEYYA AKKUŞ – JUDO
 10. AYŞE SAADET ARCA – JUDO
 11. BAHAR BÜKER – JUDO
 12. TUBA YENEN – KARATE
 13. BAHAR ERŞEKER – KARATE

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz