- Hoşgeldiniz

Akdeniz Oyunları Seçmeleri Kocaeli’de

Akdeniz Oyunları Seçmeleri Kocaeli’de sitemize 10 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 510 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Akdeniz Oyunları Seçmeleri Kocaeli’de

Haziran ayında Mersin’de yapılacak olan Akdeniz Oyunları öncesi Federasyonlar, oyunlara katılacak milli sporcuları belirlemeye başladı. Milli sporcuları belirlemek isteyen Judo Federasyonu ise Akdeniz Oyunları seçmelerini Kocaeli’de yapma kararı aldı. Birçok uluslararası spor organizasyonuna ev sahipliği yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bir yeni spor organizasyonuna daha ev sahipliği yapacak.

 

SEÇMELER SEKASEM’de

Judo Federasyonu Akdeniz Oyunları Seçmelerini 12-14 Nisan tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Seka Sporcu Eğitim Merkezi’nde (SEKASEM) seçmeleri gerçekleştirecek. Judo Federasyonu geçtiğimiz haftalarda Samsun Grand Prix’de yapılan müsabakalar sonucunda -73, -48, +78 Kg, +100 Kg sıkletlerinde başarılı olan sporcular için aldığı kararla seçme yapmayacak.

 

SEKAPARK OTEL’DE KONAKLAYACAKLAR

Ululararası ve Türkiye’de yapılan müsabakalarda performanslarından dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un iki milli sporcusu -73 kg’da Hasan Vanlıoğlu ve +100 Kg’da Burak Serbest doğrudan Akdeniz Oyunları kadrosuna alındı. Türkiye’nin birçok noktasından gelecek çok sayıda judocunun katılacağı seçmelerde, judocular Sekapark Otelde konaklayacak.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz