- Hoşgeldiniz

Zekeriya Özak Kooperatifçilere sertifika verdi

Zekeriya Özak Kooperatifçilere sertifika verdi sitemize 31 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 630 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Yüksek Mimar Zekeriya Özak, Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) da gerçekleşen Kooperatifçiler sertifika törenine katıldı. KOOP-GEP Eğitim sertifika Töreni’nin çok değerli olduğunu belirten Özak,” Dünyada ki bu Global yarışa bizim ayak uydurabilmemiz için her manada kendimizi geliştirmemiz eğitmemiz gerekiyor” dedi.

TÖRENE YOĞUN KATILIM

Sertifika Törenine Kocaeli Vali Yardımcısı Fecri Fikret Çelik, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcısı Arif Sami Seymenoğlu, Daire Başkanı Naide İnan, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın, Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Erhan Çoşkun ve Kocaeli’nde bulunan kooperatif başkan ve üyeleri katıldı.

553 KİŞİYE SERTİFİKA VERİLDİ

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde yürütülen KOOP-GEP Eğitimi Sertifika Töreni KOTO’da gerçekleştirildi. Toplam 40 saatlik bir eğitim sonrası 553 kişiye sertifika verildi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Zekeriya Özak, temsili olarak Kooperatifçilerin sertifikalarını verdi.

İŞİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMALIYIZ

Hangi işi yaparsak yapalım işimizde en iyi olmamız gerektiğini belirten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Zekeriya Özak, “Kentimizin olumlu etkileyecek bu eğitimlere destek veren herkese kentimiz adına çok teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :