- Hoşgeldiniz

Yuvam Akarcada Kapalı Pazar Hazırlıkları Başladı

Yuvam Akarcada Kapalı Pazar Hazırlıkları Başladı sitemize 27 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 421 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yuvam Akarcada Kapalı Pazar Hazırlıkları Başladı

Yenişehir ve Kuruçeşme Kapalı Pazar Alanlarını hizmete açan, Yahya Kaptan Kapalı Pazar Alanı ve Cumhuriyet Mahallesi Köylü Pazarı yapım çalışmalarına hızla devam eden İzmit Belediyesi, Yuvam Kapalı Pazar Alanı için de çalışmalara başladı.

 

Yıldız Konutları arkasında bulunan ve otopark olarak kullanılan alanda Yuvam Kapalı Pazar Alanı’nın yapılacağı bilgisini veren İzmit Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü Yetkilileri, pazar alanlarında sağlık ve sosyal koşulların iyileştirilmesi amacıyla kapalı Pazar projelerine hız verdiklerini dile getirdiler. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın kapalı pazar projelerine büyük önem ve destek verdiğine dikkat çeken yetkililer Yuvam Kapalı Pazar Alanı için proje hazırlıklarının başladığını söylediler.

 

Ön projesi şekillenen pazar yaklaşık 1000 metrekare alan üzerine kurulacak. Kurulacak olan pazarda satış alanlarının dışında zabıta birimi, bebek bakım odası, mescit ve tuvalet bulunacak.

jpeg (1)

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz