- Hoşgeldiniz

Yönetici asistanlığı kursu başladı

Yönetici asistanlığı kursu başladı sitemize 03 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 294 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimleri Kursları (KO-MEK) açtığı yeni branşlarla bir Halk Üniversitesi olmanın sorumluluğunu yerine getiriyor. Leyla Atakan Kurs Merkezi’nde açılan Yönetici Asistanlığı branşı da en son açılan kariyer kurslarından birisi oldu.

NİTELİKLİ ARA ELEMAN İHTİYACI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimleri Kursları (KO-MEK) Leyla Atakan Kurs Merkezi’nde Yönetici Asistanlığı branşında da eğitimlere başladı. Kurs ile kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör işletmelerinde yöneticilerin ofis çalışmalarına katkı vermek, büro faaliyetlerinde bulunmak üzere görev alabilecek nitelikli, kendisini geliştiren, ahlaklı ara insan gücü ihtiyacı giderilecek. Eğitimlerde yönetici asistanlığı üzerine gerekli bütün bilgileri kursiyerlere aktarılıyor

KİŞİSEL GELİŞİM İÇİN KO-MEK

Sosyoloji bölümü mezunu Tuba AKBULUT kendisini geliştirmek için KO-MEK kurslarına katıldığını ifade ederek ‘’ Öğretmenlik için pedagojik formasyon aldım, daha sonra kişisel gelişimim için bu branşta eğitim almanın faydalı olacağını düşündüm. Buraya kendini geliştirmek isteyen herkes gelebilir. KO-MEK ev hanımlarından çalışanlara ve iş arayanlara kadar herkese birçok farklı branşta eğitim imkanı sunuyor’’ diyerek insanlara geniş yelpazede imkanlar sunulduğunu ifade etti.

ÖĞRENCİLER İÇİN ÇOK FAYDALI

Matematik mezunu Yücel ERDOĞAN ise Yönetici Asistanlığı eğitimi alarak özel bir şirketin CEO ‘sunun yardımcılığını yapmak istediğini belirterek:’’ KO-MEK her zaman herkes için bir fırsattır. Zamanını iyi değerlendirmek isteyenlerin KO-MEK’ te bunu gerçekleştirebileceğini düşünüyorum’’ dedi. KO-MEK kurslarının özellikle üniversitede okuyan öğrenciler içinde çok faydalı olduğunu söyleyen ERDOĞAN : ‘’ Burada öğrenci arkadaşlarımız diplomalarının yanında birçok branşta sertifika alarak kariyer hayatlarına katkı sağlayabilirler. Bu imkanları sağladığı için Kocaeli Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyorum’’ dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :