- Hoşgeldiniz

Yıldız Konutları’nda Teslimat Başladı

Yıldız Konutları’nda Teslimat Başladı sitemize 15 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 505 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 

Yıldız Konutları’nda Teslimat Başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin en prestijli projelerinden olan Yıldız Konutları’nda daireler hak sahiplerine teslim edilmeye devam ediyor. Büyükşehir iştiraklerinden Kent Konut tarafından Yuvam mevkiinde yapılan Yıldız Konutları modern tasarımı ve şehre yakınlığıyla büyük beğeni topluyor. Toplam 656 daire, 30 işyeri ve 1 marketten oluşan proje belirlenen zamanda tamamlanarak sahiplerine teslim ediliyor.

DAİRE SAHİPLERİ ÇOK MUTLU

Kent Konut tarafından yapılan ve 656 daireden oluşan Yıldız Konutları tamamlandı. Belirlenen gün ve saatlerle dairelerine kavuşan hak sahipleri mutluluklarını dile getirdi. Yıldız Konutları’ndan daire aldığını ve büyük bir sabırsızlıkla teslim tarihini beklediğini söyleyen Atiye Kalyoncu, “Bugün dairemi teslim aldım. Çok mutluyum. Allah herkese bu sevinci yaşatsın” dedi.

BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Projeyi çok beğendiğini söyleyen Kalyoncu, “Sosyal donatılar, yeşil ve mavinin bir arada olması çok önemliydi. Projeyi incelediğimde tüm bunların bir arada olduğunu gördüm. Projeyi zamanında tamamlayarak teslim eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

YEŞİLİN VE MAVİNİN BULUŞTUĞU PROJE

Çevreci bir proje olan Yıldız Konutları’nda yaklaşık 9 bin metrekaresi çimlendirilmiş alan olmak üzere toplam 15 bin metrekare yeşil alan bulunuyor. Peyzajında yer alan şelaleleriyle dikkat çeken projede ayrıca sosyal alanlar, site içi yürüme parkurları, çocuk oyun parkları ve dinlenme teraslarıyla birlikte kapalı ve açık otoparklar mevcut. Kameralı güvenlik sisteminin de yer aldığı sitede 24 saat güvenlik olacak.1+1 den 4+1’e kadar değişik m²’lere sahip dairelerin yer aldığı projenin tamamına yakını satılmış durumda. Kalan son dairelerden almak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor.

 

 

Son Güncelleme : 14.07.2013 11:13:38

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz