- Hoşgeldiniz

Yeşilçam türküleri konseri

Yeşilçam türküleri konseri sitemize 04 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş ve 924 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Yeşilçam türküleri konseri

Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuarı baharı Yeşilçam türküleriyle karşıladı. Konservatuar eğitmenlerinden Nuray Polat ve Sena Özbinar Açık’ın birlikte verdiği Yeşilçam Türküleri konseri izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Yeşilçam filmlerine hayat veren ve yıllarca gönüllerde taht kuran türküler Kocaeli’nde adeta yeniden doğdu.

UNUTULMAZ YEŞİLÇAM TÜRKÜLERİ

Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Salonu’nda gerçekleşen konsere vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Konservatuar eğitmenleri Nuray Polat ve Sena Özbinar Açık, konserde eski Türk filmlerini unutulmaz kılan 20 eser seslendirdi. “Azize, Hasretinden Yandı Gönlüm, Zeytin Yağlı Yiyememem, Selvi Boylum, Alyazmalım” gibi gönüllere taht kuran türküler dinleyenleri eski günlere götürdü. Konservatuar eğitmenleri performanslarıyla da izleyenlerden tam not aldı.

BAŞARILARINI KUTLADILAR

Konserin sonunda, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Raşit Fidan, Konservatuar eğitmenleri Nuray Polat ve Sena Özbinar Açık’a çiçek vererek başarılarından dolayı kutladı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz