- Hoşgeldiniz

YENİŞEHİR’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ

YENİŞEHİR’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ sitemize 04 Ağustos 2020 tarihinde eklenmiş ve 30 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
YENİŞEHİR’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ

Yolların kalitesini ve standardını yükseltmek amacıyla yol bakım-onarım çalışmalarına son sürat devam eden İzmit Belediyesi, son olarak Yenişehir Mahallesi’nde 410 ton sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.

İzmit Belediyesi, İzmit’in tüm mahallelerinde yaz mevsimi ile birlikte hız verdiği yol bakım onarım çalışmalarına son sürat devam ediyor. İzmit’in dört bir tarafında yapılan asfalt çalışmaları ile yollar kaliteli ve güvenilir hale getiriliyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, tüm mahalle ve sokaklara hizmet götürerek, deforme olan yolların ulaşımda konforlu hale gelmesi için durmaksızın çalışıyor.

Yeni Bir Görünüm Kazandı

Ekipler, Yenişehir Mahallesi’nde altyapı çalışması sonrası ve kullanıma bağlı olarak deforme olan yolları asfaltla yeniledi. Ekiplerin Güzide ve Arkan sokaklarında yaptıkları asfalt yama çalışması vatandaşlardan büyük beğeni toplarken çalışmalarla birlikte Yenişehir Mahallesi yeni bir görünüme kavuştu. 410 ton sıcak asfaltın kullandığı çalışmalarda yollar kısa sürede düzeltilerek araç ve yaya trafiğine açıldı.

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,