- Hoşgeldiniz

Yeni hal binası inşaatı hızla ilerliyor

Yeni hal binası inşaatı hızla ilerliyor sitemize 18 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.084 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yeni hal binası inşaatı hızla ilerliyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kente yeni ve modern bir sebze meyve hali kazandırıyor. Yapımı büyük bir hızla devam eden hal binası şekillenmeye başladı.

GÜNÜN İHTİYAÇLARINA CEVAP VERECEK

Başiskele-Kullar’da yapımı süren ve günün ihtiyaçlarına göre dizayn edilen modern hal binası fiziki ve işlevsel özellikleriyle öne çıkacak. 56 bin metrekare kullanım alanıyla rahat bir mekan sunan yeni hal binası her bakımdan modern bir yapı olacak. Hal binası, özellikler bakımından Türkiye’nin sayılı tesisleri arasında yer alacak.

SOSYAL TESİS DE OLACAK

Sebze- meyve bölümü ve idari kısım olmak üzere iki ana yapıdan oluşacak hal binasında çalışmalar hızla sürüyor. Dükkan bölümleri ayrılan sıva ve tesisat işleri yapılıyor. Yeni hal binasının yapım özelikleri eski hal binasının eksik yanları göz önünde bulundurularak oluşturuluyor. Projede Türkiye’nin çeşitli illerinden hale sebze meyve getirecek olan şoförler için sosyal tesis de olacak. Sosyal tesis yemek ve dinlenme imkanı sağlayacak.

62 DÜKKAN YER ALACAK

Yeni modern hal binasının içerisinde 100 metrekare büyüklüğünde 62 adet dükkan yer alacak. Binada hal çalışanları için sosyal tesis bulunacak. Geniş alanıyla park sorununu ortadan kaldıracak olan modern hal binası her türlü ihtiyaca yönelik oluşacak. Tesis bu yönüyle örnek bir yapı teşkil edecek.

 

 

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz