- Hoşgeldiniz

Yaya köprülerinde ve kaldırımlarda kar temizliği

Yaya köprülerinde ve kaldırımlarda kar temizliği sitemize 18 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 234 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, yaya köprüleri, üst geçitler ve yaya kaldırımlarını özel solüsyon ile temizleyip, biriken karları küreyerek temizledi.

KAR KÜREME YAPILDI

Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü ekipleri, İzmit merkezdeki D-100 Karayolu üzerindeki 3 köprüde buzlanma olmaması, vatandaşların kayarak zarar görmemesi için erken saatlerde köprülerde ve duraklara yakın kaldırımlarda kar küreme ve donmayı engelleyici solüsyonla temizlik yaptı.

TÜM ÖNLEMLER ALINDI

Büyükşehir Belediyesi kar yağışı nedeniyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı tüm önlemleri aldı. Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü personeli tarafından sabah saatlerinde D-100 Karayolu üzerindeki 3 yaya köprüsünde ve kaldırımlarda biriken karlar temizlenerek açıdı. Buz kırma ve temizleme aletleri ile tüm köprülerin çevresi ve yaya geçişleri temizlendi. Yürüyen merdivenler de buzlanmaya karşı solüsyonlarla temizlendi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :