- Hoşgeldiniz

Yahya Kaptan ışıklı kavşağı kapatılıyor

Yahya Kaptan ışıklı kavşağı kapatılıyor sitemize 17 Ekim 2014 tarihinde eklenmiş ve 266 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Daire Başkanlığı UKOME Şube Müdürlüğü’nün 2009 tarih ve 287 sayılı kararına istinaden D-100 Karayolu Yahya Kaptan Işıklı Kavşağı kapatılacak. Kavşağın 1 Kasım 2014 tarihi itibari ile Yahya Kaptan yönüne sola dönüş cebi kullanılamayacak. İstanbul yönünden Ankara istikametine ilerlerken Yahya Kaptan’a dönmek için kullanılan ışıklı kavşak karar gereği kapatılıyor. Karar kasım ayından itibaren uygulanacak.

YAHYA KAPTAN’A ALTERNATİF ULAŞIM

İstanbul yönünden gelerek Yahya Kaptan’a girecek araçlar Kandıra Sapağı olarak bilinen Akçakoca Kavşağı’nı geçerek Yahya Kaptan yonca kavşağı üzerinden Kandıra yönüne dönecekler. Araçlar buradan yeni yapılan köprülü kavşağı kullanarak Yahya Kaptan’a erişebilecekler.

DÖNÜŞLER YAHYA KAPTAN YONCA KAVŞAĞINDAN

Yahya Kaptan’dan Ankara yönüne çıkacak araçlar D-100 üzerinden Yahya Kaptan Yonca Kavşağı’nı kullanacaklar. Kapatılacak olan Yahya Kaptan ışıklarına çıkan Akasyalar Caddesi sadece Ankara yönünden Yahya Kaptan’a girişler ve Yahya Kaptan’dan İstanbul yönüne çıkışlar için kullanılacak.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :