- Hoşgeldiniz

Yabancı öğrenciler Büyükşehir’i ziyaret etti

Yabancı öğrenciler Büyükşehir’i ziyaret etti sitemize 08 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 418 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yabancı öğrenciler Büyükşehir’i ziyaret etti

Körfez Rotary Kulübü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak’a ziyarette bulundu. Ziyaret uluslararası yaz kampına katılmak üzere 10 ülkeden bir araya gelen öğrencilerle birlikte gerçekleşti. Ziyarete Körfez Rotary Kulübü Dönem Başkanı Bahadır Köprülü ve Dönem Sekreteri Hakan Tanta da katıldı. Başkan Vekili Özak, öğrencilerle öğrenimleri ve Kocaeli hakkında sohbet etti.

ÇEVRE ÖDÜLÜ ALDIK

Kocaeli’nin yeşille mavinin bir arada bulunduğu ender yerlerden biri olduğunu ifade eden Başkan Vekili Özak, “Mavi Bayraklı plajları ve yeşil doğasıyla kentimiz yaşanılabilir cazip bir yerdir. Çalışmalarımızla Kocaeli’de çok büyük değişiklikler yaşandı. Çevremiz tertemiz bir görünüme kavuştu. Kocaeli en temiz şehir yarışmasında birincilik ödülü aldı” dedi.

KOCAELİ’Yİ GEZİN

Başkan Vekili Özak 10 ülkeden gelen yabancı öğrencilere içerisinde pişmaniye ve şehir rehberinin bulunduğu hediyeler takdim etti. Öğrencilerle fotoğraf çektiren Başkan Vekili Özak, gençlere Kocaeli’yi gezmeleri tavsiyesinde bulundu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz