- Hoşgeldiniz

Vali Güzeloğlu’ndan İsu’ya Ziyaret

Vali Güzeloğlu’ndan İsu’ya Ziyaret sitemize 05 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 265 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, İSU Genel Müdürlüğü’nü ziyaret ederek kurum hakkında brifing aldı. Vali Güzeloğlu, içmesuyu ve atıksuların elektronik olarak takip ve müdahalenin yapıldığı SCADA Merkezleri ile 7 gün 24 saat arıza ihbarların yapılarak çözüm bulduğu ALO 185 servisi hakkında bilgi alarak incelemelerde bulundu.

İSU Genel Müdürü İlhan Bayram tarafından karşılanan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, toplantı salonunda bulunan Genel Müdür Yardımcıları Aziz Temiz, Alaeddin Alkaç ve Daire Başkanları ile bir araya geldi. Yapılan tanışmanın ardından Genel Müdür İlhan Bayram, kurumun yaptığı altyapı çalışmaları ile Türkiye’de ilk olarak işletmeye aldığı örnek projeler hakkında Vali Güzeloğlu’na bilgi verdi.

Scada Sistemi Hakkında Bilgi aldı

Vali Güzeloğlu, il genelinde 201 adet terfi merkezi ile su deposunun takibinin yapıldığı İçmesuyu SCADA Merkezi ve arıtma tesisleri, atıksu, yağmursuyu terfi merkezleri, kollektör hatları ile büyük sanayi kuruluşları olmak üzere 127 noktanın atıksu çıkışlarının elektronik olarak takip ve müdahale edildiği Atıksu SCADA Merkezi’ni inceleyerek Genel Müdür Bayram’dan bilgi aldı. SCADA Merkezleri’nin çalışma sistemleri hakkında bilgi veren Genel Müdür Bayram, atıksu SCADA Merkezi’nin Türkiye’de ilk olduğuna dikkat çekti. Kurumun arıza ihbarlarının yapıldığı ALO 185 servisini de inceleyen Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’na yapılan çalışmalar hakkında uygulamalı olarak bilgi verildi.

İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’a çalışmalarında dolayı başarılar dileyen Vali Hasan Basri Güzeloğlu, günün anısına İSU yöneticileri ile SCADA Merkezleri ile kurum önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :