- Hoşgeldiniz

Ünlü Yazar Aytunç Altındal Öldü

Ünlü Yazar Aytunç Altındal Öldü sitemize 18 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.440 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ünlü Yazar Aytunç Altındal Öldü

Ölümünde CİA Zehirledi Şüphesi

Gazeteci, yazar ve araştırmacı Aytunç Altındal, bir süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat etti.

Aytunç Altındal’ın yakınları ünlü yazarın kanserden ölmediğini, zehirlenerek öldürüldüğünü öne sürdü. Altındal’ın eşi Dr. Naciye Selin Şenocak Altındal, “Aytunç bey çok cesurdu. Canı pahasına memleketi için tüm bilgileri aktarmaktan kesinlikle çekinmedi. Bundan dolayı susturmak istediler” iddiasında bulundu.

Altındal’ın cenazesi, yarın öğle vakti Şakirin Camisi’nde kılınacak namazın ardından Karacaahmet Mezarlığında toprağa verilecek.

 
Altunç Altındal’ın ölüm haberi akıllara Mayıs 2013 tarihinde verdiği söyleşiyi getirdi. Altundal, esrarengiz hastalığıyla ilgili ‘CIA mı zehirledi’ kuşkusu taşıyordu.

Daha önce de istihbarat örgütleri tarafından 2 kez öldürülmek istendiğini açıklayan Altındal, Alp Dağları’nın eteklerindeki bir evde kalıyordu. Altındal esrarengiz hastalığıyla ilgili o gün ilk kez konuşmuş ve şu kuşkularını paylaşmıştı;

-“Biyopsiler yapılmıştı, iki ay öncesine kadar tertemiz çıkmıştı. Sonra bir ay içinde bütün vücudumu saran kanserle karşılaştık. Doktorlar çok şaşırdı. Nükleer tıp merkezi bunda bir gariplik var. Vücudunuza kanser ilacı verilmiş olabilir dediler. Doktorlar böyle bir tertip var mı onu araştırıyor. Ama bütün belirtiler bir tertipi gösteriyor.”

aytunc-altindal.jpq

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz