- Hoşgeldiniz

Uluslararası öğrenciler Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti

Uluslararası öğrenciler Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti sitemize 10 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 688 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Uluslararası öğrenciler Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Baydemir ve Kocaeli Üniversitesi’nde okuyan uluslararası öğrencileri kabul etti. Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’nde okuyan uluslararası öğrencilerin şehrimizin güzelliklerini kendi ülkelerine taşımalarını arzu ettiğini söyledi.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ DERNEĞİ

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Baydemir ile dernek yönetimi ve KOÜ’de okuyan yabancı uluslararası öğrenciler, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Osman Ayvazoğlu ile AB ve Dış İlişkiler Şube Müdürü Bilal Barış da hazır bulundu.

 

 

 

GÜZELLİKLERİ İYİ TANITIN

Dernek başkanı Baydemir, ziyarette Başkan Karaosmanoğlu’na derneğin faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi. Kocaeli Üniversitesi’nde okuyan tüm uluslararası öğrencilerle bir toplantıda buluşmak istediğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli’ni çok iyi tanımanızı, buradaki güzellikleri ülkelerinize taşımanızı arzu ediyoruz. Aynı şekilde ülkelerinizin güzelliklerini ve özelliklerini de tanıtmanızı istiyoruz. Dünyada barış, kalkınma ve kardeşliğe büyük önem veriyoruz’’ dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz