- Hoşgeldiniz

Ulusal Ajans’ın, Hayat Boyu Öğrenme Programları proje festivalinde ilimizi İzmit Belediyesi temsil etti

Ulusal Ajans’ın, Hayat Boyu Öğrenme Programları proje festivalinde ilimizi İzmit Belediyesi temsil etti sitemize 13 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 901 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
 Ulusal Ajans’ın, Hayat Boyu Öğrenme Programları proje festivalinde ilimizi İzmit Belediyesi temsil etti
Avrupa Birliği’nin eğitim ve gençlik programlarının Türkiye’de yürütülmesi ve tanıtılmasından sorumlu kurum olan Ulusal Ajans’ın, Hayat Boyu Öğrenme Programları ve Gençlik Programı alanlarında 81 ilde yapılmış olan 81 projenin tanıtılacağı proje festivalinde ilimizi İzmit Belediyesi temsil etti.

 

BAŞBAKAN KATILDI

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ‘ın katılımıyla gerçekleşen festivalde İzmit Belediyesi ” Ulusal Politika Sensiz Yerel Politika Gençsiz Olmaz”  isimli projesi ile Kocaeli’yi temsil etti. İzmit Belediyesi Gençlik Bilgilendirme ve Danışma Merkezi Genç-İz ve İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından hazırlanan projenin gösterildiği proje festivaline, projeye büyük destek veren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan gençlerle birlikte katıldı.

BU GENÇLER HER ŞEYİ BAŞARIR

” Ulusal Politika Sensiz Yerel Politika Gençsiz Olmaz”  adını verdikleri projeyi ilk kez duyduğumda ben de gençler kadar heyecanlandım. Gençlere ve projeye inandım. Sonrasında proje tüm ülkeye örnek gösterilecek bir boyuta ulaştı. Bu gençler, bizim gençlerimiz her şeyi başarır” diyen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, ilimizi temsil etme fırsatı veren gençlere teşekkür etti.

izmit-belediye

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz