- Hoşgeldiniz

TÜYSÜZLER MAHALLESİ ÇINAR ÇOCUK EVİ’NDE SIVA VE BOYA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

TÜYSÜZLER MAHALLESİ ÇINAR ÇOCUK EVİ’NDE SIVA VE BOYA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR sitemize 16 Mart 2022 tarihinde eklenmiş ve 63 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
TÜYSÜZLER MAHALLESİ ÇINAR ÇOCUK EVİ’NDE  SIVA VE BOYA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

İzmit Belediyesi, Tüysüzler Mahallesi’nde Çınar Çocuk Evi’nin ikincisini hayata geçireceği binada sıva ve boya çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

İzmit Belediyesi, gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran, ahlaklı ve zeki, yeniliklere açık, toplumun sorunlarına çözüm üretebilecek çocuklar yetiştirmeyi hedefleyen kreş projesinin ikincisini Tüysüzler Mahallesi’nde hayata geçirmek adına çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. Yaklaşık 580 metrekarelik iki katlı Tüysüzler Mahalle Konağı’nın mevcut hali güncellenerek kreş olarak hayata geçirilecek. Çalışmaların hızla ilerlediği Tüysüzler Mahallesi Çınar Çocuk Evi’nde sıva ve boya çalışmaları yapılıyor. 

Çalışmalar Özveriyle Devam Ediyor

İzmit Belediyesinin çocukların kaliteli eğitim alması ve geleceğe güvenle hazırlanabilmesi için hayata geçirdiği Çınar Çocuk Evi’nin ikincisinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Zemin kat yönetim ofislerine ayrılırken 1’nci katın çocuk oyun alanları ve atölyeler olarak hizmet vermesi planlanıyor. Mevcut bahçe peyzajı ise çocukların doğayla iç içe olacağı şekilde düzenlenecek.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,