- Hoşgeldiniz

Timur Koç’tan Çayırova Müftülüğüne Ziyaret

Timur Koç’tan Çayırova Müftülüğüne Ziyaret sitemize 05 Ocak 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.324 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Timur Koç’tan Çayırova Müftülüğüne Ziyaret

Timur Koç, Muhtarlarla buluşmasının ardından Müftü, Kaymakam, Belediye Başkanı ve Emniyet Müdürünü ziyaret etti.

timur-koc-muftuyu-ziyaret-etti

CHP Çayırova Belediye Başkan Adayı Timur Koç, bir taraftan halkla görüşmelerini sürdürürken, bir taraftan da parti örgütleri ile seçim planlama çalışmalarını yürütürken diğer taraftan da belli bir program çerçevesinde ilçedeki kurumların temsilcilerini ziyaret edip, hem tanışıyor hem de sorunlarını bizzat onlardan dinliyor.

Geçen günlerde Muhtarlarla buluşmasının ardından Kaymakam, belediye Başkanı ve Emniyet Müdürünü ziyaret eden Timur Koç, kurumların müdür ve personelini ziyaret etmeyi de unutmadı. Koç’a CHP Çayırova ilçe başkanı Rasim Meriç, yöneticiler ve meclis üyesi aday adayları da eşlik etti.

koc_ve-cayirova-Muftusu

Koç ve CHP heyeti Çayırova Müftüsü İbrahim Kadıoğlu, Tapu Müdürü Hasan Bulut, Nüfus Müdürü Gülseren Soslu ve Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan’ı ziyaret etti. Koç, kurumların çalışmaları ve sıkıntıları hakkında bilgiler alırken, topladığı bilgilerden proje hazırlarken yararlanacaklarını ifade etti.

Koç’un ziyaretleri kurumlarda memnuniyet yarattı.

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz