- Hoşgeldiniz

Terminalde bayram denetimi

Terminalde bayram denetimi sitemize 03 Ekim 2014 tarihinde eklenmiş ve 201 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, Kurban Bayramı öncesi Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki çalışmaları denetledi. Genel Sekreter Yardımcısı Okumuş’a denetimlerde Büyükşehir Belediyesi Terminaller Şube Müdürü Arif Alpaydın eşlik etti. Denetimlerde lokanta, pastane, büfe gibi gıda satış ve üretim yerlerinin yanı sıra şehirlerarası otobüslerin yazıhaneleri ve bagaj kontrolleri de yapıldı.

ÇIĞIRTKANLARA MÜSAADE YOK

Genel Sekreter Yardımcısı Okumuş, Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde yapılan denetimlerle çığırtkanlara müsaade etmediklerini, bu sayede de huzurun sağlanarak, vatandaşların tesis içerisinde rahatlıkla dolaşabildiğini söyledi. Kurban Bayramı öncesi Kocaeli’ne gelen ve giden yolcu sayısının arttığını, bu yüzden de denetimleri sıklaştırdıklarını kaydeden Okumuş, Kocaelililerin ve ziyarete gelen konuklarımızın, sorunsuz bir şekilde terminal içinde dolaşabilmeleri için denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

HER DENETİM YAPILDI

Yapılan denetimlerle, şehirlerarası otobüslerin yazıhaneleri ve bagajlarını da kontrol ettiklerini ifade eden Okumuş, terminal içinde gıda ürünleri satan büfelerin teftiş defterleri, temizlik, hijyen, yangın tüpü, iş önlüğü ve gıdaların son kullanma tarihleri gibi pek çok konuda denetlendiğini söyledi. Açık ürün satılmaması konusunda da denetimler yaptıklarını kaydeden Okumuş, terminalde bulunan taksi durağının da kılık, kıyafet ve tanıtım kartlarının kontrol edildiğini ifade etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :