- Hoşgeldiniz

Temiz bir çevre için

Temiz bir çevre için sitemize 05 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 340 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kentteki ana arterlerin temizliklerini sorunsuz ve kaliteli bir şekilde yürütmek için temizlik araçları ile hizmet veriyor. Bu kapsamda temizlik filosu yenilenerek kentin daha temiz olması amaçlandı. Yenilenen temizlik araçlarının teslim töreninde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç ve Park, Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanı Cenan Turan hazır bulundu.

FARKLI İŞLEVLERİ VAR

Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı Kırsal ve Tarımsal Alanlar Şube Müdürlüğü Temizlik İşleri Şefliği tarafından kent merkezlerinde kullanılacak temizlik araçlarının her biri farklı işlevlere sahip. 6 adet sağdan ve soldan direksiyonlu araçlar yol kenarlarındaki çöpleri temizleterek çirkin görüntüleri ortadan kaldırıyor.

ARAÇLAR YENİLENDİ

Yaz sezonunda kullanılan Bariyer yıkama aracı ile otoyollardaki kirlenen bariyerlerin temizlenmesini, 3 adet kum temizleme aracı ise sahillerdeki kumların elenerek vatandaşların rahatlıkla denize girmelerini sağlıyor. Ayrıca temizlik çalışmaları için 3 adet tenteli çift kabin kamyonet, 1 adet 18 kişilik minibüs ve 3 adet kontrol aracı Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin hizmetine sunuluyor.

57 PERSONELHİZMET VERİYOR

Kent genelinde sürdürülen temizlik çalışmaları için 57 personel aralıksız görev yapıyor. Denetim araçları ile yollar ve ekipler kontrol edilerek kentin daha yaşanabilir olunması sağlanıyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :