- Hoşgeldiniz

Tayfun Talipoğlu,’Tüm hayat kadınlarından özür diliyorum’

Tayfun Talipoğlu,’Tüm hayat kadınlarından özür diliyorum’ sitemize 22 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 103.586 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Tayfun Talipoğlu,’Tüm hayat kadınlarından özür diliyorum’

Gazeteci Tayfun Talipoğlu, Taksim’de polis sokakları bırakıp, kafelerin içerisine gaz bombası atıyor. Birisinin bu O….çocukluğuna dur demesi lazım” şeklindeki mesajı için ifadeye çağrıldı.

Talipoğlu, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Gayrettepe yerleşkesinde bulunan Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde ifade verdi.

Emniyet girişinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Talipoğlu, “İfadeye geldim. Twitter hesapları yüzünden kendileri davet ettiler. Bu işten bir şey çıkacağı yok. Çünkü zaten twitter da bir şey yok. Benim polislerle ne derdim olabilir. Ben valisini davet ediyorum, ‘Gelin bu işi durdurun’ diye. O tweet için tüm hayat kadınlarından özür diliyorum.

Ama yine de birileri insanların kafasına, gözüne nişan alarak, gaz bombası atsa insan bir küfür eder, şimdi bireysel bir küfür ararsın orada.Ben kafedeydim. Halep Pasajı, Atlas Pasajı’nın bombalandığı gündü. İçeride İngiliz çocuklar filan da vardı, turistler. Çocuklar kusmaya başladılar.

İşin içine çocuk girdiği zaman ben deliriyorum arkadaşlar, mesele budur. Küçücük çocukların olduğu yere bunu yaparsanız olmaz. Bu yanlış bir iş. Üzücüdür. Ama kimseyi şahsi hedef almadım. Sadece ‘Durdurun bu O… çocukluğunu’ yazdım. Ama tekrar tekrar söylüyorum, Sözümün arkasındayım. Birileri yine birilerinin kafasına nişan alarak, bir şey atıyorsa bunu söylerim.

Nasıl polis, kendisine taş gelince küfredebiliyorsa, insanlar da küfreder ama küfrün niteliği yanlıştı” diye konuştu.

_tayfun_talipoglu

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz