- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 24 Şubat 2013

Tayfun Talipoğlu İzmit’teydi

Tayfun Talipoğlu İzmit’teydi

Ünlü program yapımcısı ve gazeteci Tayfun Talipoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personeliyle yol hikâyelerini paylaştı. Talipoğlu, Türkiye yollarında karşılaştığı ilginç olayları ve tecrübelerini mizah ekseninde izleyicilerine aktardı. Kocaeli’nin değişimi konusuna da değinen Talipoğlu, “Körfezde denize girilecek deseler inanmazdım” dedi.

DEĞİŞİMİ İNKÂR ETMEMEK LAZIM

Talipoğlu, “Körfezde mavi bayraklı plaj var. Bunları inkâr etmemek lazım. İyinin ve güzelin partisi yoktur. Doğrunun partisi yoktur. Doğruyu, doğru söylemek zorundayız. Türkiye’nin en büyük yanlışlarından bir budur. İnsan kendi düşündüğü parti bir şey yaparsa iyi diğeri yaparsa kötüdür diye bakar. Ama bakıyorsunuz Kocaeli’de güzel bir şeyler yapılmış. Bütün arıtma işleri halledilmiş” şeklinde konuştu.

SEKAPARK DİNLENDİRİCİ BİR YER

Sekapark’ta vakit geçirmek için çekim yapma bahanesiyle zaman zaman Kocaeli’ye gelip kalmak istediğini dile getiren ünlü yapımcı Tayfun Talipoğlu, Sekapark’ın dinlendirici ve hoş bir yer olduğunu söyledi. Talipoğlu “Kocaeli’de güzel şeyler yapılmış. Bütün bu güzellikler için tek bir şey kalıyor. Birbirimizi anlayabilmek. Birbirimizi anlamak da buluşmakla oluyor. Küskünlüklerin, dargınlıkların en büyük ateşleyicisi uzaklıklardır” dedi.

Firmalar kategorisinde bulunan Tayfun Talipoğlu İzmit’teydi sitemize 24 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 709 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz