- Hoşgeldiniz

Su Depolarına Jeneratör ve Mazot Takviyesi

Su Depolarına Jeneratör ve Mazot Takviyesi sitemize 10 Ocak 2015 tarihinde eklenmiş ve 247 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kar yağışı, Kocaeli ve çevresinde yoğun bir şekilde etkili oldu. Özellikle üst kesimlerde bulunan yerleşim alanlarından olan Derince Bonzirik ve Kaşıkçı Erenler, Körfez Elmacık, Gebze Yağcılar, Kandıra Kütükçüler ile Burhanlı mahallelerinin içmesuyu ihtiyacını karşılayan su depolarında enerji kesintileri yaşandı. Bu kapsamda İSU Genel Müdürlüğü elektrik kesintisi yaşanan ilçelerdeki su depolarına jeneratör takviyesi yaptı

JENERATÖR VE MAZOT İNSAN GÜCÜYLE TAŞINDI

Depoların enerji ihtiyacını jeneratörler ile karşılayan İSU Genel Müdürlüğü, yerleşim alanlarını su sıkıntısı yaşamaması için karla kaplı su depolarının jeneratör ve mazot ihtiyaçlarını takviye etmek için ekip kurdu. İş makinesi ile depoların yakınına kadar gidebilen ekipler, karla kaplı yollardan depolara ulaşmak için insan gücüyle jeneratör ve mazot götürüyor. Yarım metreyi bulan kar içerisinde malzemeleri götüren ekipler, depolardaki jeneratörlerin kontrol ve bakımını yaparak mazot takviyesi yaptı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :