- Hoşgeldiniz

STK’lar Başkan Nevzat Doğan’ı Ziyaret Etti

STK’lar Başkan Nevzat Doğan’ı Ziyaret Etti sitemize 20 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 422 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

STK’lar Başkan Nevzat Doğan’ı Ziyaret Etti

Sivil toplum kuruluşları ile sürekli iletişim halinde olan ve bu kuruluşları demokratik yaşamın en öneml iöğelerinden biri olarak gördüğünü her platformda dile getiren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Anadolu İlleri Derneği’ni makamında ağırladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşenziyarette Başkan Doğan Kocaeli Anadolu İlleri Dernek Başkanı Necmettin Kaya, KocaeliAnadolu İlleri Dernek Başkan Yardımcısı Cuma Karavar, Kocaeli Mardinler DerneğiBaşkanı Faruk Bilbay, Kocaeli Niğdeliler Derneği Başkanı Emin Durukan, MarmaraMardinliler Dernek Başkanı Hatip Erkınay, Kocaeli Sivaslılar Dernek Başkanı İbrahimKabasakal, Kocaeli Siirtliler Derneği Başkanı Şefik Görgin, Kocaeli Vanlılar DernekBaşkan Yardımcısı Garbi Gögercin ve Emin Karavar ile biraraya geldi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, farklı kültürlerin barış içinde yaşamasının ülkeye güç kattığını dile getirdi. İzmitli olmayan ancak İzmitlilik ruhunu kazanmış kişilerin şehre büyük faydalar sunduğuna vurgu yapan Doğan “Anadolu’nun güzelliklerini İzmit’e katıyoruz. Hepimiz İzmitli ve Kocaelili kimliği altında birleştik. Kültürel değerleri birleştirdik. Bu derneklerin çalışmalarını önemsiyoruz.Doyduğumuz topraklarla doğduğumuz toprakları birleştiriyoruz.

Zaten Türk milletinin gücü farklı kültürleri bir arada yaşatmasından kaynaklanıyor” dedi.

jpeg

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz