- Hoşgeldiniz

SİVRİSİNEKLERE KARŞI İLAÇLAMA AKSATILMIYOR

SİVRİSİNEKLERE KARŞI İLAÇLAMA AKSATILMIYOR sitemize 10 Temmuz 2020 tarihinde eklenmiş ve 26 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
SİVRİSİNEKLERE KARŞI İLAÇLAMA AKSATILMIYOR

İzmit Belediyesi hava sıcaklığının artması ile kent genelinde sivrisineklerin çoğalmasını engellemek üzere 2’nci tur sisleme ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

Kent genelinde sivrisineklere karşı ilaçlama çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi ekipleri ikinci tur sisleme ilaçlama çalışmaları kapsamında daha önceden tüm mahallelerde tespit edilen üreme alanlarını ilaçlamayı sürdürüyor. Vatandaşların yaz dönemini daha rahat geçirmesini sağlamak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam eden ekipler gübrelik alanlar, su birikintileri ve kanalizasyonlar başta olmak üzere sinek üreme alanlarında ilaçlama gerçekleştiriyor.

Yaz Boyunca Devam Edecek

İkinci tur sisleme ilaçlama çalışmaları kapsamında İzmit Belediyesi ekipleri, Çayırköy, Sepetçi, Serdar, Yenimahalle, Turgut, Yeşilova ve Yenişehir mahallelerinde çalışmalarını tamamladı. Vatandaşların yaz mevsiminde sivrisineklerden etkilenmemesi adına seferber olan ekipler, yaz boyunca çalışmalarına ara vermeden devam edecek.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,