- Hoşgeldiniz

ŞİRİNTEPE MAHALLESİ BORA SOKAK’TA KALDIRIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

ŞİRİNTEPE MAHALLESİ BORA SOKAK’TA KALDIRIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR sitemize 25 Eylül 2021 tarihinde eklenmiş ve 16 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
ŞİRİNTEPE MAHALLESİ BORA SOKAK’TA  KALDIRIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Şirintepe Mahallesi Bora Sokak’ta kaldırım yenileme çalışmalarına devam ediyor

Kentin birçok farklı noktasında vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak ve güvenli hale getirmek adına çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi, Şirintepe Mahallesi Bora Sokak’ta da kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından sokağa vatandaşların güvenle yürüyebileceği alanlar kazandırılacak.

Yeniden Yapılıyor

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından zamanla tahrip olan ve vatandaşların sağlığını tehdit ettiği için tamamen kaldırılan ve yeniden yapımına başlanan 2 bin metre uzunluk, 2 metre genişliğe sahip, toplamda 4 bin metrekare alanda çalışmalar devam ediyor.  Çalışma boyunca alana yaklaşık 600 metreküp beton dökülecek.

Başkana Teşekkür Ettiler

Şirintepe Mahalle Muhtarı Nilgün Düzen, CHP Şirintepe Mahalle Sorumlusu Tahir Toksoy ve mahalle sakinleri Barbaros Özçoban ve Ceyhan Karaca çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibine teşekkürlerini iletti.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,