- Hoşgeldiniz

Sigaranın zararları semineri

Sigaranın zararları semineri sitemize 14 Mart 2014 tarihinde eklenmiş ve 625 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Sigaranın zararları semineri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Eğitim Şube Müdürlüğü’nün Sigaranın Zararları konulu semineri, Büyükşehir Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Semineri İzmit Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi hekimi Süleyman Türk verdi. Büyükşehir personelinin katıldığı seminerde sigaranın insan vücuduna zararları ile ilgili bilgi verildi.

SİGARAYI BIRAKMAK SİZİN ELİNİZDE

Büyükşehir Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen Sigaranın Zararları seminerinde konuşan Dr. Süleyman Türk, ’’Sigara insan vücudunu korumamız gereken en büyük tehdittir. Hiç içmemiş olmak tabi ki tercihimiz ama sigara içenler için de geç sayılmaz. Önce sigarayı bırakmayı kendiniz istemelisiniz. Sağlık Bakanlığı’nın kurduğu Sigarayı Bıraktırma birimine başvurarak profesyonel destek ile sigaradan kurtulabilirsiniz’’ dedi.

 

SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN 171’İ ARAYIN

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı en büyük mücadelesini sigaraya karşı veriyor. Sigarayla mücadelede alınan önlemlerin yanı sıra Sağlık Bakanlığı Ücretsiz Sigara Bırakma Hattı 171 ‘i arayıp profesyonel destek alarak, sağlıklı yaşama ilk adımı atabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz