- Hoşgeldiniz

Short Track Balkan Şampiyonası Cumartesi günü başlıyor

Short Track Balkan Şampiyonası Cumartesi günü başlıyor sitemize 05 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 437 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Short Track Balkan Şampiyonası Cumartesi günü başlıyor

Short Track (Kısa Mesafe Sürat Pateni) Balkan Şampiyonası 06 Nisan Cumartesi günü Kocaeli’nde başlıyor. Türkiye Buz Pateni Federasyonu’nun 2013 faaliyet programı içinde yer alan ve iki gün sürecek olan şampiyona Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Olimpik Buz Sporları Salonu’nda gerçekleştirilecek. Şampiyonaya Türk Milli Takımının yanı sıra Hırvatistan, Bosna-Hersek, Bulgaristan ve Romanya’dan toplam 50 sporu katılacak. Kağıtspor Kulübü’nün 6 sporcusu Milli Takımda ülkemiz için mücadele edecek.

5 KATEGORİDEN OLUŞUYOR

Şampiyona Senior – Junior – Novice Bay ve Bayan olmak üzere 5 kategoriden oluşacak. Türk Milli Takımı Şampiyonaya 24 sporcu ile katılacak. Türk Milli Takımında 5 Senior Erkek, 1 Senior Bayan, 5 Junior Erkek, 3 Junior Bayan, 5 Novice Erkek ve 5 Novice Bayan sporcu yer alacak. Kağıtspor Kulübü’nden 6 sporcu da Türk Milli Takımda yer alıyor.

CUMARTESİ BAŞLIYOR

Şampiyona bugün 08.00’de ısınmalar ile başlayacak ve yarışlarla devam edecek. Pazar günü de devam edecek olan şampiyona bayrak yarışlarının ardından düzenlenecek madalya töreni ile sona erecek.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz