- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 16 Haziran 2013

Şehir Tiyatroları: Sevgi Çemberi prova çalışmaları devam ediyor

Şehir Tiyatroları: Sevgi Çemberi prova çalışmaları devam ediyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları yeni sezon oyunlarından olan Sevgi Çemberi’nin prova çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Hasan Erkek’in kaleme aldığı Sevgi Çemberi’nde, tüm eylemlerin, edimlerin, sevgi ya da küskünlüklerin aslında tüm dünyayı etkilediği; küçük çatışmaların kavgaya, kavganın şiddete, şiddetin savaşa dönüşebildiği kadar; küçük iyiliklerin ve sevginin de büyüyerek dünya barışına ve kardeşliğe hizmet edebileceği konu ediliyor.

TİYATRO OKULU VE TİYATRO BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ

Yeni sezon için prova çalışmalarının yoğun şekilde devam ettiği oyunda Şehir Tiyatroları sanatçıları Ahsen Gül Ever, Bülent Baytar ve Koray Onur’un yanı sıra; Tiyatro Okulu öğrencilerinden Gökhan Yılmazer Sinem Pektaş, Semih Eraslan, Zeynep Çağla Şenol, İbrahim Gören, Yeliz Sivas, Selami Üstübi ve Ali Osman Börekçioğlu, ile Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü öğrencilerinden Aslı Yiğit, Dilara Yazaroğlu, Erdoğan Ünlü, Numan Ertuğrul Uzunsoy, Sonnur Şahin ve Talha Kaya rol alıyor.

GEBZE VE GÖLCÜK’TE DE SERGİLENECEK SDKM

Büyük Salon’da başlayacak oyunun, Gebze Osman Hamdi Bey ve Gölcük Kazıklı Kervan Sahneleri’nde de sergilenmesi öngörülüyor. Müzikleri Nedim Yıldız tarafından gerçekleştirilen “Sevgi Çemberi”nde dekor kostüm tasarımda Veysel Çıracı, ışık tasarımda Erol Dinçdemir, hareket düzeninde ise Murat İskenderoğlu görev yapıyor.

Firmalar kategorisinde bulunan Şehir Tiyatroları: Sevgi Çemberi prova çalışmaları devam ediyor sitemize 16 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 519 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz