- Hoşgeldiniz

SEFA SİRMEN’E DESTEK TAM

SEFA SİRMEN’E DESTEK TAM sitemize 26 Mart 2014 tarihinde eklenmiş ve 566 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

SEFA SİRMEN’E DESTEK TAM

İzmit Kadıköy Mahalleside Sefa Başkan Dedi

sefa-sirmen

CHP İzmit Belediye Başkan Sefa Sirmen, İzmit Kadıköy Mahallesi’nde düzenlenen mahalle mitingine katıldı

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, Kocaeli Milletvekili ve parti meclis üyesi Hurşit Güneş, İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım, Kadıköy mahallesi meclis üyesi adayları Bülent Sadıkoğlu ile Barbaros Akkuş katılım sağladı. Mahalle sakinlerinin ellerinde bayraklarla katılım sağladığı mitinge katılım oldukça fazla oldu. Vatandaşlar CHP bayrakları, alkışlar  ve meşalelerle Sefa Sirmen’e büyük destek verdi.

chp-sefa-sirmen

Miting de ilk olarak CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım söz aldı. Yıldırım El ele ve omuz omuza verip Sefa Sirmen ile Tahsin Tarhan’a evet mührünü basın. 30 Mart bayramından önce arife günü 29 Mart Cumartesi günü Genel başkanımızın katılımı ile Perşembe Pazarı Alanı’nda mitingimiz olacak. Cumartesi günü saat 12:00’de herkes yanında 5 kişiyle mitinge gelmeli. Perşembe Pazarı Alanı’nı Yalova’dan Bursa’dan değil İzmit’ten dolduracağız dedi.

Yıldırım’ın ardından söz alan Kocaeli Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Hurşit Güneş , ““Önümüzdeki seçim gerçekten çok önemli.  Türk halkı bu çirkinlikleri temizlemeli. Bu seçimlerde bir elinde kan bir elinde kir olan başbakanı göndereceğiz. AKP yolsuzluğa bulaştı. CHP İzmit ve Kocaeli’ne geri dönsün. Planımız, tecrübemiz, arzumuz ve gücümüz var tek eksiğimiz oy. Onu da sizlerden bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde katıldığı parti mitinginde kendisini hedef alan açıklamalarına cevap veren Sefa Sirmen, “Yıllarca İzmit’in kaderini birlikte paylaştık. Çöplerimiz denize dökülüyordu. İzaydaş’ı kurduk. Temeli atılıp bırakılan Yuvacık Barajı’nı 30 ayda tamamladık. Başbakan sanki doğalgazı kendisi getirmiş gibi halka doğalgaz kullanıyor musun, sıcak su kullanıyor musunuz diye soruyor. Başbakan ne konuştuğunu bilmiyor, ya başbakanın kendisine yanlış bilgi veriyorlar ya da kaybedeceğini anladı. Aklı başından gitti” dedi.

‘SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ’

30 Mart’tan yerel seçimlerinden sonra ilk iş ulaşım problemini çözeceklerini ifade eden Sirmen, “Gelir gelmez hemen tramvay, metro ve teleferik sisteminin yapımına başlayacağız. Biz ne söz verdiysek yaptık. Oy alacağız diye insanları mağdur etmedik. Proje kitapçığımızda ne varsa hepsini yapacağız açıklamasında bulundu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz