- Hoşgeldiniz

Sefa Sirmen’den Başkan Karaosmanoğlu’na Kutlama

Sefa Sirmen’den Başkan Karaosmanoğlu’na Kutlama sitemize 04 Haziran 2014 tarihinde eklenmiş ve 520 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Sefa Sirmen’den Başkan Karaosmanoğlu’na Kutlama

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Sefa Sirmen’i makamında ağırladı. Sirmen, Başkan Karaosmanoğlu’nu 30 Mart yerel seçimlerindeki başarısından dolayı tebrik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, seçim sürecindeki centilmenliğinden dolayı Sirmen’e teşekkür etti.

 

SİRMEN, ‘HERKESİN BAŞKANI’ SLOGANINI BEĞENDİ

CHP Büyükşehir Meclis Üyeleri Erhan Uysal ve Şaban Sarıgülle’nin de eşlik ettiği CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Sefa Sirmen, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Karaosmanoğlu’nu tebrik etmek ve hayırlı olsun demek için ziyarette bulunduğunu söyleyen Sirmen, Karaosmanoğlu’nun ‘Herkesin Başkanı’ sloganını çok beğendiğini belirtti.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Başkan Karaosmanoğlu’na hayırlı olsun demek ve tebrik etmek için ziyaret ettiğini söyleyen Sefa Sirmen, “Güzel bir seçim maratonu geçirdik. Özellikle seçim sürecinde kullandığı ‘Herkesin Başkanı’ sloganı çok güzeldi” dedi.

EN RAHAT SEÇİMİMDİ

Başkan Karaosmanoğlu ise “Benim en rahat seçimim oldu. İzmit’te çok güzel seçim yaşandı. Hiç itiş kakış olmadı. Adeta demokrasi şöleni havasında bir seçim geçirdik. Artık Türkiye’de demokrasi giderek yerleşiyor. Seçimdeki centilmenliğinden dolayı ayrıca teşekkür ederim” diye konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz