- Hoşgeldiniz

‘SAHNE SENİN, MÜZİK SENİN’ YÜZLERDE TEBESSÜM BIRAKTI

‘SAHNE SENİN, MÜZİK SENİN’ YÜZLERDE TEBESSÜM BIRAKTI sitemize 25 Eylül 2021 tarihinde eklenmiş ve 17 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
‘SAHNE SENİN, MÜZİK SENİN’  YÜZLERDE TEBESSÜM BIRAKTI

İzmit Belediyesinin yerel müzisyenleri desteklemek ve halkı müzikle gülümsetmek için yaz boyunca haftada iki gün düzenlediği ‘Sahne Senin, Müzik Senin’ sokak konserleri halaylarla sona erdi

Yerel müzisyenleri vatandaşlarla sokak dinletilerinde buluşturan İzmit Belediyesinin düzenlediği ‘Sahne Senin, Müzik Senin’ çok renkli görüntülerle sona erdi. Temmuz ayında başlayan ve haftada iki gün kentin farklı noktalarında gerçekleştirilen canlı müzik şöleni finalini Sabri Yalım Parkı’nda yaptı. Müzik sever İzmitliler, Kocaeli Müzisyenler ve Sanatçılar Derneği üyelerinin hareketli ezgileri eşliğinde gönüllerince eğlendi.

2 Grup Sahne Aldı

Final gününde Kocaeli Müzisyenler ve Sanatçılar Derneği üyelerinden oluşan iki ayrı grup sahne aldı. Birinci grupta bağlamalarda Onur Koçak, Robar, klavye ritimde Hasan Cihan, vokalde Sabiha Turan, ikinci grupta ise klarnette Gökhan Saat, darbuka ritimde Yıldırım Aykut, klavye ritimde Ufuk Güler, ud ve vokalde Fatih Aydın sanatını icra etti. Duygusal şarkılarda hüzünlenen İzmitliler, hareketli parçalarda yerinde duramadı.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,