- Hoşgeldiniz

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı devir teslim…

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı devir teslim… sitemize 26 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 555 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı değişikliği devir teslim töreni ile gerçekleşti. Törene Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç.Dr. Tahir Büyükakın ,Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doğan Erol , Sağlık ve Sosyal Hizmetler Eski Daire Başkanı Dr.Osman Poyraz, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Bekir Köksal, şube müdürleri ve çok sayıda personel katıldı.

OSMAN BEY’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Devir teslim töreninde konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın ‘’ Osman Bey’e teşekkür etmek için burada toplandık.10 yıldır çok önemli hizmetler gösteren bir arkadaşımıza karşı vefa göstermek için buradayız. Spekülasyona sebebiyet vermemek için ve bir vefaya saygı için buraya geldik. Bazı gazetelerde gerçekleşen görev değişikliği nedeninin bağlandığı iddialar ile yazılanlar kesinlikle doğru değildir. Bir nevi çamur at izi kalsın taktiğidir. Kesinlikle hiçbir gerçeklik payı yok. Osman Bey’in sadece görev değişikliği söz konusudur” dedi.

AYRILIK DEĞİL GÖREV DEĞİŞİMİ

Bu değişikliğin bir ayrılık değil görev değişimi olduğunu dile getiren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın” Osman Bey yine organizasyonumuzun içerisinde yer alacak. Kendisi Sağlık ve Sosyal Hizmetler konusunda Genel Sekreter Danışmanlığı görevini sürdürmeye devam edecek. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Yeni göreve başlayacak olan Bekir Köksal Bey ise Sosyal Hizmetler konusunda çok tecrübeli bir arkadaşımız. O sahada çalışmalarını sürdürürken Osman Bey gibi bizler planlama çalışmalarında yer alacağız. Osman Bey’e şimdiye kadar yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum ‘’ dedi.

BU BİR BAYRAK YARIŞI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler binasında gerçekleştirilen devir-teslim töreninde konuşan Dr.Osman Poyraz ‘’10 yıldır sizlerle hizmet bilincini hiçbir zaman unutmadan birlikte çalıştık. 10 yıllık görevimizden sonra bayrağı Bekir Köksal Bey’e teslim ediyoruz. Bu bir bayrak yarışı bizim görevimiz burada bitti ve görevi yine bir başka başarılı arkadaşımıza teslim ediyoruz. Arkadaşımıza yeni görevinde başarılar dilerken birlikte mesai harcadığım çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve haklarını helal etmelerini istiyorum ‘’ dedi.

GÖREVİMİZE LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ

Devir Teslim töreninde konuşan yeni Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Bekir Köksal ‘’ Bizi bu göreve layık gören büyüklerime teşekkür ediyorum. Biz bu göreve layık olmaya çalışacağız. İnşallah beraber yeni çalışmalar yapacağız. Hepinize çok teşekkür ediyor Osman Poyraz Bey’e yeni görevinde başarılar diliyorum’’ dedi.

DAİRE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Devir Teslim töreninde konuşan çalışma arkadaşı Tayfun Yıldırım yaptığı teşekkür konuşmasında ‘’Osman Bey ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Kendisinin katkılarıyla iyi hizmetlerde bulunduk. Bizim için çok iyi bir yöneticiydi. Kendisine teşekkür ediyoruz’’ dedi

POYRAZ GENEL SEKRETER DANIŞMANLIĞI YAPACAK

Uzun yıllar Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı yapan Dr.Osman Poyraz yeni görevinde Sağlık ve Sosyal Hizmetler Genel Sekreter Danışmanlığı görevini sürdürücek.

BEKİR KÖKSAL KİMDİR

Bekir Köksal 1972 (43) 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü bitirdikten sonra Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesi-SBE Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim Bilim Dalı’nda tamamladı. Köksal, İstanbul Üniversitesi-Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Anabilim dalında doktora çalışmasına devam etmektedir. Memuriyete 1997’de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde başladı. Araştırma Müdür Yardımcılığı yaptı. 1999’da Teftiş Kurulu Başkanlığı’na Müfettiş olarak, 1999-2003 yılları arasında Darülaceze, Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Özürlüler Merkezi’nde idari görevlerde bulundu. 2004 tarihinde İstanbul Valiliği İl Mahalli İdareler Müdürlüğüne Müdür olarak atandı. 2006 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü görevine getirildi.2010- 2011 Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı görevini yürüttü. Son olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakanlık müşaviri olarak görev yapan Köksal aynı zamanda 26 Ekim 2011 tarihinden itibaren IBB Engelliler Müdürlüğü Görevini yürütmüştür. Köksal evli ve üç çocuk babasıdır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :