- Hoşgeldiniz

Pişmaniye Festivali 29 -30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek

Pişmaniye Festivali 29 -30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek sitemize 25 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 547 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Pişmaniye Festivali 29 -30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek

İzmit Belediyesi tarafından bu yıl 5. Si düzenlenen ve geçtiğimiz günlerde Bosna Hersek’te başlangıcı yapılan Pişmaniye Festivali’nin başlamasına sayılı günler kaldı. Her yıl renkli görüntülere sahne olan festival bu yıl 29 -30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Kocaeli Fuar Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirdikleri Pişmaniye Festivali’nin hazırlıklarını tamamladıklarını ifade eden İzmit Belediyesi Kültür Müdürlüğü Yetkilileri, yaklaşık bir yıldır hazırlıkları süren festivalin İzmit’e keyifli bir iki gün yaşatacağına inandıklarını söylediler. Yetkililer tüm detaylar düşünülerek hazırlanan festivale İzmitlileri davet ettiler.

29 Haziran 2013 Cumartesi Günü Yürüyüş Yolu’nda gerçekleştirilecek pişmaniye çekimi ile başlayacak olan festivalde ilk gün Selçuk Balcı konser verecek. Kocaeli Fuarı’nda pişmaniye standlarının da açılışının yapılacağı ilk gün gökten hediye yağacak. Festival 30 Haziran 2013 Pazar günü Haluk Levent konseri ile son bulacak.

pismaniye-festivali

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz