- Hoşgeldiniz

Özel Öğrencilerden İsu Ziyareti

Özel Öğrencilerden İsu Ziyareti sitemize 20 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 322 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Özel Sezgi Cem Özel Eğitim Okulu yöneticileri ve eğitim gören zihinsel ile otistik öğrenciler bir araya geldi. Türkiye’nin en kaliteli suyunu şehre verdiklerini söyleyen Genel Müdür İlhan Bayram, suyun kalitesini bozan evlerdeki su depolarının sık sık temizlenmesi ya da kaldırılması gerektiğini belirtti.

KURUMU GEZDİLER

Özel Sezgi Cem Özel Eğitim Okulu Müdürü Mehmet Nuri Ergün, öğretmenler Pınar Ağaoğlu, Ümmü Gülsüm Şenpınar ve 5 öğrenci ile birlikte Dünya Su Günü nedeniyle İSU Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Kurumu gezen yönetici ve öğrencilere kurum çalışmaları ile suyun önemi ve tasarruf tedbirleri hakkında sunum ile bilgi verildi.

BAYRAM,”24 SAAT ÇALIŞIYORUZ”

Özel öğrenciler ile bir araya gelen İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, dünya su günü nedeniyle düzenlenen ziyaretten dolayı teşekkür etti. 24 saat çalışan bir kurum olduklarını hatırlatan Genel Müdür İlhan Bayram, “22 Mart tarihini Dünya Su Günü su ilan etmişler. Bana göre anneler günü gibi her gün dünya su günü. Çünkü, biz kurum olarak her gün, gece gündüz 24 saat insanlarımıza, gençlerimize, çocuklarımıza en kaliteli suyu temin etmeye çalışıyoruz. Bunu yaparken de hem suyun sürekli olması hem de suyun kaliteli temin edilmesi lazım. Onun için Kocaeli’ de suyu musluktan için, diyoruz. Böyle özel gençlerle bir araya getirdiğiniz için de teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“APARTMAN DEPOLARI SIK SIK TEMİZLENMELİ”

Bölgede 7 senede bir kuraklık yaşandığına da dikkat çeken Genel Müdür Bayram, “Su kaynağımız Yuvacık Barajı’ndan sonra Sapanca hattını devreye aldık. Ardından Namazgah barajını yaparak Körfez’e kadar su vermeye başladık. Derin kuyuları açtık, ne kadar doğal kaynakları varsa arıtma tesisleri ile sisteme aldık. Bundan sonra arıza dışında su kesintisi olmayacak. Şehrimize dünya kalitesinde su veriyoruz. Maalesef evlerdeki su depoları suyun kalitesini bozuyor. Onların sık sık temizlenmesi ya da depoların devre dışı kalması lazım. Biz, kurum olarak suyun hattan direk evlerin çeşmelerine gelmesini istiyoruz.”dedi.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİLER

Özel öğrenciler ile tek tek görüşen ve çeşmeden su içip içmediklerini de öğrenen Genel Müdür Bayram ve yöneticiler çeşmeden su içen çocukları alkışladı. Genel Müdür, ziyaretten dolayı teşekkür ederek özel öğrenciler ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :